Kategorie: Aktuálně

Florbalový turnaj PLPÚ 29.3.2014

Florbalový turnaj PLPÚ 29.3.2014V Nové Cerekvi jsme nepropadli a vybojovali krásné 5.místo.

I my, stejně jako mnohé další hasičské sbory, se nevěnujeme pouze hasičině, ale pěstujeme i jiné sporty. Mezi ně patří bezpochyby florbal. Když se Pelhřimovská liga rozhodla uspořádat turnaj, neváhali jsme a složili tým. Neboť ne všichni florbal hrajeme, museli jsme si poradit. To však nebyl vůbec žádný problém, kontaktovali jsme kluky z Rohovky, se kterými jsme už hráli turnaj v Kamenici n. L. v mix družstvu složeném z různých sborů. Z Kaliště odjížděli Tomáš, Vojta, Roman, Lukáš + Březák. Z Rohovky náš tým doplnil brankář Jakub Hron, do pole potom Tomáš Štětka s Vojtou Tinavským. 
Jak je zvykem, náš příjezd na turnaj byl mírně opožděn. První utkání jsme ale stihli. Ve skupině jsme sehráli 3 utkání s bilancí 2 porážek a jedné remízy, tedy nic moc a poslední místo ve skupině. V další fázi turnaje jsme se ale zvedli, porazili Krahulčí 3:1 a v posledním utkání o 5.místo vyhráli jasně 8:0. Konec dobrý, všechno dobré. Nepropadli jsme ani v dovednostní nájezdové soutěži o flašku rumu. Nevyhráli jsme sice, ale semifinálová účast je zajisté úspěchem. V celém průběhu nám skvěle zachytal brankář, hráčům v poli sice zezačátku chyběla sehranost, ta se ale časem dostavila, jak je patrné z výsledků posledních zápasů. Zajímavostí je určitě to, že jsme v každém utkání vedli, škoda že jsme to neudrželi. Chtěli bychom také poděkovat našemu fanklubu, který především při posledním zápase vytvořil nezapomenutelnou atmosféru. Celý turnaj vyhráli hasiči z Opatova.

Zápasy:

Kaliště - Nosy 3:3
střelci Kaliště: Vojta Tinavský, Tomáš Štětka, Roman Krafka

Kaliště - Kamenice n. L. 2:4
střelci Kaliště: Tomáš Prokůpek, Lukáš Erber

Kaliště - Bohdalín 3:4
střelci Kaliště: Vojta Tinavský, Lukáš Erber, Roman Krafka

Kaliště - Krahulčí 3:1
střelci Kaliště: Vojta Tinavský, Zdeněk Březina, Roman Krafka

Kaliště - Nosy 8:0
střelci Kaliště: Lukáš Erber 3x, Roman Krafka 2x, Vojta Šindelář, Zdeněk Březina, Vojta Tinavský

Kompletní výsledky a článek pořadatele zde

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
expertise with Oakley’s cheap rolex watches outlet sleep, lightweight design favorited by athletes around the world.”If Intel and Oakley replica get their way, soon you might be talking to your sunglasses, and they’ll talk Alexander Wang handbags back. Packed with Intel technology, Oakley’s sunglasses outlet newest eyewear called Radar Pace interacts with omega replica watches runners and cyclists using voice recognition.