Kategorie: Aktuálně

Novinky pro sportovní tým, ale i v zázemí.

Přibližně před rokem, tedy v čase, kdy vrcholí přípravy na další soutěžní sezónu, jsme publikovali článek o inovacíh během zimního období. V jeho závěru byly zmíněny plány, které jsme chtěli do budoucna splnit. A nyní nastává ta správná chvíle, abychom se podívali na to, kolik z nich se povedlo zrealizovat v právě uplnynulém roce.

Ještě během léta se zdárně povedla oprava zásahové mašiny PS12, která zkusila své především po loňském jarním požáru jedné z místních chalup. Lehkou opravu motoru si tak zasloužila a navrh jí byl dán nový kabát. Nyní už je zase připravena na další výkony, doufejme však, že pouze na příležitostné sportovní.

V dalším bodě se povedlo prosadit rekonstrukci sociálního zařízení, které už bylo v opravdu tristním stavu. Tímto děkujeme za realizaci OÚ Kaliště.

Pokračovalo se v provoznění nové sušárny, ta se na sklonku podzimu zdárně povedla a je tak připravena ke svému užití v nové sezóně.

Novinkou, jenž nejvíce ocení především sportovní týmy během místních hasičských soutěží, je pak nová zpevněná základna. Její stavba probíhala během podzimu a měla by zajistit lepší a regulérnější podmínky pro všechny hasičské týmy. Neměla by se tak opakovat situace z loňské noční soutěže. Celodenní déšť způsobil, že týmy startující na chvostu startovní listiny měli zajisté horší podmínky, než ty před nimi.

Pro náš závodní tým byly pak v zimní přestávce pořízeny nové úzké hadice a závodní mašina TAZ 15 prošla menší modernizací. Nový sportovní koš a savice byly pořízeny již během sezóny po jejich odcizení.

A nakonec se SDH Kaliště stal jedním ze zakládajících sborů nové Pelhřimovské ligy v PÚ a zařadil svou noční soutěž (termín konaní 13.července) do seriálu této ligy. 

Na závěr krátké video dokumentující činnost v roce 2012

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
devices and iPhones, can omega replica watches also connect to other wearable devices a user might be wearing, such as heart rate straps and cycling cadence and power meters. Initially, Radar Pace doesn’t provide much in the way of feedback cheap rolex watches or training plans, other than metrics about each run or ride, and instead logs data as it Alexander Wang handbags learns about the user.Similarly, talking to the.