Kategorie: Soutěže 2011

Memoriál Františka Pizy Kaliště - 14.5.2011

Memoriál Františka Pizy Kaliště - 14.5.2011Ve dne 14. května 2011 se v Kalištích na hřišti uskutečnila soutěž v požárním sportu. Byla rozdělena na 2 části, a to na dopolední a odpolední. Dopoledne se konala Okrsková soutěž zahrnující štafetu mužů a požární útok. Tohoto klání se zúčastnilo celkem 7 týmů (4 mužské a 3 ženské).

Hlavní soutěž - Memoriál Františka Pizy začala při příjemném jarním počasí okolo 14. hodiny. Počet mužstev se oproti Okrskové soutěži téměř ztrojnásobil, když se zastavil až na počtu 20 (10 mužských, 6 ženských a 4 mužstva veteránů). Jako první přistoupily k základně týmy mužů, následované útoky žen. Do druhého kola postupovalo pět nejlepších mužských mančaftů z prvního kola. Byly to týmy: Nová Ves, Kaliště B, Kaliště A, Stonařov a Častrov. Než ale došlo k druhému kolu, zpestřili soutěž veteráni se stříkačkami starými několik desítek let. Přes sto let starý exponát z Lidmaně si udržoval pozornost snad ze všech nejvíce. Nicméně věk stříkaček nebyl znát, a proto každé mužstvo po úspěšném i neúspěšném útoku odcházelo za doprovodu tleskotu diváků. Druhé kolo mužů, stejně jako celá soutěž, se obešlo bez vážnějších zranění, proto si večer všichni užívali dál v kulturním domě se skupinou Uniband.

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
rating Swiss Replica Watches Uk Online . The aim was not to measure failure, but to inspire confidence that the engineering in Seiko's Prospex series is capable of feats well beyond what's advertised on the dial.Largely rolex submariner watch unchanged in spirit from its grandfather 6159, the ultra-modern Seiko Marinemaster SBDB009 Spring Drive Tuna rules the roost louis vuitton replica handbags across some 40 years of Seiko's.