Kategorie: Soutěže 2012

Horní Ves 29.9.2012

Horní Ves 29.9.2012Poslední soutěž sezóny v netradičním podání.

Na jako poslední soutěž sezóny jsme vyrazili do nedaleké Horní Vsi. Do sestavy byli zařazeni Pavel a Ládín z béčka, neboť Matěj s Peťou nemohli. Po příjezdu jsme dlouho přemýšleli, jakým stylem se zde běhá. Na trati i v jejím okolí se totiž nacházelo několik překážek a především místo 2 terčů tu byly 4. Vše nám bylo vysvětleno na nástupu, nicméně úplně jsme pravidla pochopili až po odběhnutí domácích. V hodně netradiční soutěži, která se běžela dvoukolově, jsme nakonec skončili druzí. Spokojenost tak byla místě.