Kategorie: Soutěže 2012

Mrákotín 7.7.2012

Mrákotín 7.7.2012

Po noční soutěži v Horním Meziříčku jsme druhý den vyrazili na soutěž do Mrákotína. Po příjezdu se potvrdila naše domněnka, že zde nebude asi taková účast jako den předtím v Horním Meziříčku. Nakonec soutěžilo pouze 6 týmu, z toho jedny ženy. Vinu na nízké účasti připisujeme loňským dohadům, kdy po soutěži odjelo několik družstev rozhořčených. Musíme však říci, že letos se soutěž po organizační stránce podařila o několik tříd lépe a k žádným nejasnostem jako při minulém ročníku nedošlo.

První dvě kola se běhala klasickým stylem na 2B. Za Honzu Matějku zaskakoval na pozici rozdělovače Pepa Soukup z Horních Dubenek. Ani jeden z pokusů mu však nevyšel optimálně a s časem 23,35 jsme porazily pouze ženy z Mrákotína. Druhý letošní závod si odběhl i David, který se posunul na post levého proudaře a Tomáš si vyzkoušel narážení. Druhá čast soutěže se běžela o putovní pohár starosty městyse Mrákotín. Startovalo se netradičně od terčů, hadice i savice zde byly také, pouze mašina, která byla pro všechny stejná z Mrákotína, zůstala na základně. Aby všichni účastníci museli doběhnout k základně, proudnice i rozdělovač zde zůstaly také. V tomto útoku jsme dopadli o poznání lépe, když nás porazili pouze kluci z Krahulčí o 7 desetin vteřiny. Tím se potvrdila smůla, která při nás po celý tento víkend stála. Při návratu z Mrákotína jsme ještě zavítali na pouť ve Studené.

Mrákotín - 1. kolo Mrákotín- 2. kolo
Mrákotín - O pohár starosty

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
Bluetooth IWC replica watches , microphones and micro USB plug-ins for the detachable headphones. All in all, the frame features three microphones cheap Oakley sunglasses and no less than five sensors: an accelerometer, gyroscope, rolex replica uk barometer as well as humidity and proximity sensors. The frames are also equipped with Oakley sunglasses outlet Bluetooth and Balenciaga replica handbags ANT+ technology for.