Kategorie: Soutěže 2013

Český Rudolec 7.12.2013

Český Rudolec 7.12.2013Mikuláš nám štěstí nepřinesl.

Oficiálně nám sezóna skončila už nějaký ten pátek nazpět, to ale neměnilo nic na tom, že pro nás byla připravena ještě jedna výzva. 7. prosince pořádali v Českém Rudolci IX. ročník Mikulášské soutěže a my tam nechyběli. Ještě jsme nikdy zimní soutěž neběželi, loni jsme se nesešli. Letos jsme se však domluvili několik týdnů dopředu, že v první sobotu v prosinci naše cesty povedou právě do Rudolce. Přípravy začaly již den předem, kdy jsme se, sice pouze ve třech, ale nakonec přece, sešli v hasičárně, naložili potřebný materiál a pak domluvili náhradu za porudaře Tomáše. Vše se povedlo. Nicméně toto všechno nestačilo. Když jsme se totiž druhý den ráno sešli, venku panovalo velmi větrné počasí a našimi hlavami procházely myšlenky, jestli vůbec vyrazit. Nejsme ale z cukru a plni očekávání se vydali na cestu. Trvala déle než obvykle. Neupravené silnice přeci jenom vyžadovali opatrnou a ne moc rychlou jízdu. Nejeli jsme k ohni, tak to ani nevadilo. Po příjezdu jsme viděli, že to nebude zas tak hrozné, jak jsme čekali. Asfaltová trať byla upravená a beze sněhu. Konkurence i přes počasí byla veliká, celkem si na jih Čech našlo cestu 45 týmů mužů a 7 týmů ženských. Na poháry jsme tak dnes nemysleli. Jaký čas zaběhneme, nám bylo víceméně jedno, hlavní bylo se nezranit a užít si to. Strojník Péťa pronesl, že to uděláme tak, aby oni vzadu se moc nenamočili a my vepředu nezranili. Souhlasili jsme. I přes promyšlenou taktiku se nám útok nepovedl. Matějovi na rozdělovači se nepovedlo zapojit všechny hadice optimálně. Nejenže k proudům voda dotekla proudem jako u zahradní hadice, ale především sám Matěj odcházel z tratě značně promočený. Výsledek tedy N. Všichni jsme se samozřejmě hned převlékli a zamířili do KD občerstvit se a ohřát. Trvalo ještě dlouho, než odběhlo početné startovní pole. Vydrželi jsme však až do konce, přebrali ceny od Mikuláše s čertem a pomalu vyrazili k domovu. I přes negativní výsledek soutěž přinesla dobré zkušenosti a myslím, že příští rok si soutěž rádi zopakujeme.

Sestava: Koš - Roman, Savice - Erbis, Stroj - Péťa, Béčka - Baron, Rozdělovač - Matěj, Levý proud - David (SDH Panské Dubenky), Pravý proud - Vojta

Výsledky zde

Foto by SDH Panské Dubenky zde

SDH Kaliště - Český Rudolec - 7.12.2013 - N

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
to transform how Alexander Wang handbags they track and understand their performances.Athletes receive a lot of this information through the eyewear’s natural voice interaction, which is powered by Intel.This allows users to ask cheap rolex watches Radar Pace questions and get immediate feedback to improve their performance.Radar Pace also features replica fashion uk replica watches Oakley Prizm, a lens technology.