Kategorie: Soutěže 2013

H. Meziříčko noční 5.7. a Batelov noční 6.7.2013

H. Meziříčko noční 5.7. a Batelov noční 6.7.2013Červencové svátky s nočními soutěžemi.

Na první červencový svátek, jak už bývá zvykem, jsme nemohli chybět na noční soutěži v Horním Meziříčku. Tentokrát datum vyšel na pátek, a vzhledem k tomu, že v i sobotu byla v Batelově soutěž za tmy, nás čekal noční víkend. Do již zmiňovaného Horního Meziříčka, kde se běhá rozhazovaní, jsme málem složili dvě družstva, když jsme se skoro ani nevešli do auta. Deset lidí současného A týmu Kališť k vidění na jedné soutěži ještě nebylo, pro 3 členy tak zbyla úloha spíše fandit. Nasadili jsme nejsilnější složení a vyčkávali na náš pokus, běželi jsme až devatenáctí, zbylo proto hodně času na ukoukávaní taktiky. Nicméně běželi jsme tak jak máme natrénováno, respektivě tak jak jsme už zvyklí, jelikož jsme tento způsob útoku letos ještě vůbec netrénovali. Čas v prvním kole ještě za zbytku svitu denního světla 24,88s byl i tak spíše zklamáním. Přesto jsme po prvním pokusu figurovali na 7. místě. Dobrá výchozí pozice, když nic nepokazíme, jako loni, dobrý výsledek. A tak se také stalo, o něco horší čas v druhém kole již za tmy - 27,53s. Relativně vyrovnané výkony vynesly celkové 5. místo z 20 týmů mužů. Vzhledem k tomu, že tento styl neběháme, skvělý výsledek a dobrá nálada před dalším závodem se také hodí. Pobrali jsme ceny, vypili pár piveček a k ránu vyrazili k domovu. V sobotu opět sraz v 18:00 v hasičárně, tentokrát jsme do Batelova přijeli mezi prvními, pouze sousedi z Panských Dubenek už tu asi nějakou tu minutku pobývali. Zaparkovali jsme proto hned vedle nich. Po problémech s časomírou,kterou pořadatelé museli vyměnit, a pěti útocích žen přišli na řadu muži. Předem jsme měli rezervované 4. místo, abychom mohli poté v klidu sledovat výkony ostatních a bavit se. A jak dopadl náš výkon? Vše vypadalo zprvu velmi dobře, vzadu celkem bez problémů, vpředu také kluci běželi výborně. Proudaři však pustili první céčko asi moc brzy a nedoběhli k čáře. Když k tomu připočteme terče, které po celou dobu soutěže ukázaly, že budou asi dnešním největším oříškem, už to výkon moc dobrý nebyl. Obrovský pětisekundový prostřik znamenal čas 25,3s, tedy nic úchvatného. Jak jsem ale již zmiňoval, problémy pociťoval nejeden tým a i s tímto časem jsme se sedmým časem večera vešli do první desítky z 23 přihlášených týmů. Udělali jsme tak radost především klukům z Panských, pro něž byl dnešní cíl splněn, a to porazit nás.


Sestava: Koš - Roman, Savice - Lukáš; Stroj - Peťa/Vojta; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš/Lukáš (SDH Krahulčí); Pravý proud - David

Výsledky z Horního Meziříčka zde

Výsledky z Batelova zde

Video by SDH Boršov zde

Video by SDH Panské Dubenky zde

SDH Kaliště - Horní Meziříčko noční - 1.kolo - 24,88s SDH Kaliště - Batelov noční - 25,30s

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
wrap-around oakley Breitling rolex watches outlet lens without any distortion. To lock in the precise measurements needed to avoid losing clarity in the lens, Zeiss used ultra-positioning machining, a first, it says, in the eyewear IWC replica watches industry. Diamond-polishing technology shapes the lens to the "nanometer."The Oakley replica Sliver, which is being launched Balenciaga replica handbags exclusively by Luxottica.