Kategorie: Soutěže 2013

Heřmaneč 28.9.2013

Heřmaneč 28.9.2013Ukončení soutěžní sezóny.

Ani na svatého Václava jsme náš soutěžní tým nezahálel. Byla totiž možnost už takhle bohatou sezónu prodloužit na trati v Heřmanči. Našemu rozhodnutí ještě si letos zazávodit pomohla i předpověď počasí. Meteorologům konečně vyšla předpoveď a přišlo očekávané babí léto. Vhodné počasí o pro páteční trénink, ten se ovšem nekonal. Sešli jsme se v počtu tak akorát na mariáš. Poklidili jsme tak naše "tréninkové centrum" a poté řešili, jak zalepíme díry v sestavě. Na strojii nakonec zaskočil Ládín a na rozdělovač jsme se po sobotním příjezdu do Heřmanče domluvili s Bradíkem z Panských Dubenek. I přes takto složenou sestavu jsme si chtěli zaběhnout osobák, bylo by to pěkné zakončení. Měli jsme na to dokonce dva pokusy. Ani jeden ale nevyšel podle představ. V tom lepším, tedy prvním, se čas zastavil na 17,54s. Ve druhém dřívější přidání plynu nasvědčovalo zlepšení, nepovedlo se ovšem optimálně narazit a sestřik na levém proudu také nebyl z těch povedených. Když k tomu všemu připočteme konkurenci top týmů z Open ligy, na dobré umístění jsme pomýšlet nemohli. To jak jsme nakonec dopadli, jsme se dozvěděli až o několik dní déle po zveřejnění výsledků na webu firesport.eu, neboť dvoukolová soutěž trvala déle než jsme očekávali. Okolo 17. hodiny jsme zamířili k domovu a po vyložení vybavení jsme pokračovali směr Častrov na vystoupení Zdeňka Izera.

Sestava: Koš - Roman, Savice - Lukáš; Stroj - Ládín; Béčka - Baron; Rozdělovač - Bradík (Panské Dubenky); Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky zde

Foto by Matěj Petrů zde

SDH Kaliště - Heřmaneč 1. kolo - 28.9.2013 - 17,54s SDH Kaliště - Heřmaneč 2. kolo - 28.9.2013

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
are in position Balenciaga replica handbags for the next hit.The effect is acheived by modifying the wavelengths Oakley outlet as they pass through the lenses. Specific dyes are used in the polycarbonate lenses to create Breitling rolex watches tints that make it possible to change the transparency and opacity of each wavelength.While the concept rolex replica uk behind the glasses make sense Oakley replica, and a.