Kategorie: Soutěže 2013

Horní Meziříčko 3.8.2013

Horní Meziříčko 3.8.2013Nové rekordy na bednu nestačily.

Po 14-ti denní pauze naše cesty vedly opět na Jindřichohradecko. To bylo však jediné, co spojovalo soutěž v Horním Meziříčku s tou před 14-ti dny ve Strmilově. Žádná Táborská liga, ale rozhazování na dvě kola. V pátek jsme uskutečnili trénink, především kvůli novým členům sportovního týmu, pro které byla jejich premiéra připravena právě v Meziříčku. To nebyla jediná změna od poslední soutěže na rozhazování. Konal se mimo jiné také návrat proudaře Vojty po jarním zranění. Nikdo z týmu neudělal chybu, což se promítlo i na čase. Zaběhli jsme si osobák - 22,89s. Ve druhém kole, kde se bojovalo o sponzorské ceny, jsme obsadili stejně jako v kole prvním 6. pozici a posunuli osobák na 21,92s. Nic obdivuhodného mezi týmy jako Markvarec, Pacov, Horní Němčice či Horní Meziříčko, zvláště domácí ukázali, že jsou o třídu výše než my. Nový rekord tratě a zároveň osobní rekord 18,14s neznamenal nic jiného než první místo. Přesto jsme byli s výsledky spokojeni a pro nové členy jsme si připravili ještě jedno překvapení. Perry, Kája i Ondra prošli tradičním hasičským křtem. Myslím však, že koupel v kádi mohla býti i příjemné zpestření za velmi horkého odpoledne.

Sestava: Koš+savice: Roman; Stroj - Lukáš; Béčka - Kája/Ondra + Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

SDH Kaliště - H. Meziříčko - 1.kolo - 3.8.2013 - 22,89s SDH Kaliště - H. Meziříčko - 2.kolo - 3.8.2013 - 21,92s

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
lens as Balenciaga replica handbags a filter," says Wayne Chumbley, Oakley outlet vision performance lab manager. "We filter good light and bad light to make it meaningful for the athletes."All lenses start with a clear, Breitling rolex watches purified resin oakley sunglasses that gets colorized through dyes. That resin, after an extrusion process, is then placed into IWC replica watches an injection mold to form the.