Kategorie: Soutěže 2013

Kamenice n. L. noční 22.6. a Nevcehle 23.6.2013

Kamenice n. L. noční 22.6. a Nevcehle 23.6.2013Ligový víkend s hořkou příchutí.

Pelhřimovská liga v PÚ měla na programu své druhé kolo 22.června v Kamenici nad Lipou noční soutěží o putovní pohár města. Zajímavostí bylo, že se zde zároveň konala i Táborská hasičská liga, a tak se výsledky této soutěže započítávaly do obou lig, pokud daný tým podal obě přihlášky. Takto jsme učinili i my, přesto jsme body nesbírali, ale o tom dále. Soutěž začínala po 19. hodině, aby se ale neopakoval hektický příjezd jako na prvním kole v Bohdalíně, sešli jsme se v hasičárně už před půl šestou. Museli jsme jet dvěma auty, neboť se naše výprava do jednoho nevešla. Cestou jsme samozřejmě zajeli ještě nakoupit. Tentokrát jsme si pro osvěžení koupili meloun. Na náměstí jsme dorazili s předstihem jako vůbec první tým, mohli jsme tak ještě navštívit jednu z místích hospod a po 19. hodině se vrátit zpět na soutěž. Běželi jsme až jako sedmnáctí a jelikož před námi běžely ještě ženy, několik hodin jsme strávili v roli diváka. Časem přišla řada i na nás. Vše vypdalo skvěle, žádný zádrhel, výstřik okolo 16,5 vteřiny. Na svoji noční premiéru však nebude v dobrém vzpomínat proudař Perry. Nezapojil proudnici, nedokončený útok. Zopakovali jsme tak výsledek z loňska, přesto jsme z útoku neměli zas tak špatný pocit. Jen ten závěr kdyby se povedl. Část týmu odjela hned po našem pokusu, zbytek po nástupu, druhý den jsme si totiž chtěli jet vyzkoušet Jihlavskou Open ligu do Nevcehle. I tam vydrželo bezvadné počasí, i tam jsme dorazili mezi prvními a i tam se nám útok nepovedl podle představ. Tentokrát to pokazil strojník, když si vůbec nevšiml, že zapomněl zavřít zadní kohout. Výsledný čas 23,23s. Vůbec první závod v kariéře, a hned na lize, tak pokazil Kevinovi na postu rozdělovače. Po útoku přišel ten správný čas na zmíněný meloun, který jsme den předtím neměli jak nakrájet. Vyzbrojeni pofiderným nožem jsme si alespoň torchu zpříjemnili sledování zbytku startovního pole. Bylo se opravdu na co koukat. Mnoho týmů předvedla výkony na hranici možností, především pak ve finále na 2b. Po vyhlášení jsme se samozřejmě vydali k domovu, jelikož se jednalo o nedělní závod a další den nás čekali všední povinnosti.

Video z Kamenice n.L. v HD zde

Výsledky Kamenice n. L. zde

Výsledky Nevcehle zde

Článek z Kamenice n. L. v týdeníku 5plus2 zde

Sestava: Koš - Roman; Savice - Lukáš; Stroj - Vojta; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj / Kevin; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Perry

SDH Kaliště - Kamenice n. Lipou - N SDH Kaliště - Nevcehle - 23,23s

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
Group in travel Balenciaga replica handbags retail, is a sleek, lightweight model with 100% UV protection. It will be available in both global-fit and Asian-fit formats and features a colour combination frame with Prizm sapphire Breitling rolex watches iridium lens technology.Luxottica Group Head of Global Channels Francis Gros commented: "Following the success of IWC replica watches previous Oakley sunglasses travel retail.