Kategorie: Soutěže 2013

Sedlejov 4.8.2013

Sedlejov 4.8.2013Ve staronové sestavě jsme příliš nezazářili.

Na nedělní závody Jihlavské Openligy po více než 4 měsících v loňské tradiční sestavě. Na post pravého proudaře se totiž vrátil Vojta a všichni si našli alespoň chvilku v nabytém víkendu odběhnout v Sedlejově. Přestože jsme dlouho netrénovali, věřili jsme si na dobrý čas. Nasvědčovala tomu i skvělá trať a dobrá nálada v týmu. Možná ale právě tréninková absence vzala za své. Béčkařovi vypadlo klubko z rukou, čímž strojník ubral plyn, rozdělovač ani proudaři nedoběhli a hodně prostříkali. Čas 26,38s si zajisté za rámeček nedáme. Potěšil ale fakt, že jsme se po dlouhé době sešli v tradiční sestavě bez limitu různých zranění. Už jich snad bylo dost. Stejně jako o den dříve přišla koupel. Nejednalo se však o křtění, ale ve volných chvílích jsme vyzkoušeli místní koupaliště nacházející se hned vedle závodiště. Velice příjemná záležitost. Naše fantazie už přemýšlela, jak něco podobného postavíme u nás. Když jsme se vrátili do reality, zhlédli jsme útoky žen a finálové klání mužské kategogie. Po nástupu následoval samozřejmě směr Kaliště, kde nás čekala schůze.

Sestava: Koš - Roman; Savice - Lukáš; Stroj - Peťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

SDH Kaliště - Sedlejov (JOL) - 4.8.2013 - 26,38s

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
wavelengths—that rolex replica uk gets the engineers excited.Athletes see color in three specific regions: short, medium oakley replica and long wavelengths. By using dyes in the polycarbonate "Plutonite" lens, engineers maximize Breitling rolex watches color wavelengths sensitive to the color they want the lens to accentuate while sifting out colors in nearby Balenciaga replica handbags wavelengths. "We use the.