Kategorie: Soutěže 2013

Strmilov 20.7.2013

Strmilov 20.7.2013Trápení na Táborské lize pokračuje.

Po úspěšném vystoupení v Mrákotíně a na domácí trati přišla na řadu opět jedna ze soutěží THL. Tentokrát jsme navštívili Strmilov na Jindřichohradecku. Za parného odpoledne si do areálu našlo cestu mnoho špičkových týmů jak z Táborské, tak i z Benešovské ligy. To, že předvedeme výkon do první pětice jako minulý týden tak nebyl v očekávání. Prvně jsme ale museli sehnat náhradu na rozdělovač. Naše kroky mířily za sousedy z Panských Dubenek, a ti nám samozřejmě pomohli a jejich běžce půjčili - děkujeme. Na start jsme nastupovali ve středu startovního pole, jako patnáctí. Naším výkonem jsme vůbec nezazářili. Nasčítaly se chyby strojníka, menší prostřiky a zejména si mašina umanula, že dnes nepůjde na plný výkon. Výstřiky až po dvacáté vteřině a výsledný čas 22,03s. Celkové 18. místo z 29 týmů. Nenechali jsme si však tolik zkazit náladu. Na svůj start totiž čekala ženská kategorie, a to dohromady 16 družstev. Poté pokračovalo finále na 2b pro 5 nejlepších mužských celků. I zde skvělá podívaná a poté už nástup, pobrání cen a cesta k domovu.

Sestava: Koš - Roman; Savice - Lukáš; Stroj - Vojta; Béčka - Baron; Rozdělovač - Bradík (Panské Dubenky); Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Perry

SDH Kaliště - Strmilov (THL) - 20.7.2013 - 22,03s - foto a video pořízené SDH Panské Dubenky

Strana:  1 2 3   další »

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
Kerri Walsh Breitling rolex watches says she finds the Prizm Field applicable for beach volleyball as whites and blues gets enhanced, allowing the ball and the sky to remain clear.The eight lenses can all fit in one of the rolex replica uk five oakley outlet flexible nylon Green Fade frames, all 100,000 hand-painted in California spray booths. Each frame has a Replica Hermes Handbags different purpose, with the frames.