Kategorie: Soutěže 2013

Zahrádky 17.8.2013

Zahrádky 17.8.2013Bez tréninku s průměrnými výsledky.

Druhý srpnový jsme měli soutěžní pauzu, sezóna tím pádem pokračovala až 17.srpna v Zahrádkách. Opět jedna ze soutěží na rozhazování, na které se vydáváme. Stejně jako v Meziříčku chyběl stálý strojník, takže jsme použili stejnou taktiku. Vzadu ve dvou a béčko do mašiny, případně koš do kádě hodí jeden z nováčků v týmu. Soutěž se v mnohém podobala té v Meziříčku. Běželo se na dvě kola. Jedno o poháry, druhé o ceny. Stejná výše startovného, jen účast o něco menší. Naši soupeři si možná mohli po našem příjezdu myslet, že ani my dnes nepoběžíme. Vždyť jsme z auta vyskákali jen 3, z toho Perry vůbec neběžel. Někteří přijeli vlastními vozidly o něco déle, někteří si sportovní odpoledne proudloužili o jízdu na kole. Když jsme se konečně sešli kompletní, soutěž běžela v plném proudu. Za několik minut jsme startovali i my. Jak je již psáno výše, naším posledním trénikem byly závody v Meziříčku a možná i to se podepsalo na výsledcích v obou kolech, Vzadu ve dvou s menšími problémy a zmatky žádné vysněné časy nevykouzlili. V prvním kole 24,22s, ve druhém dokonce 25,75s znamenalo 4., respektive 7. místo. Žádný zázrak, nicméně jsme tyto závody brali jako odlehčující. 

Sestava: Koš+savice: Roman; Stroj - Lukáš; Béčka: Ondra+Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

SDH Kaliště - Zahrádky - 1.kolo - 17.8.2013 - 24,22s SDH Kaliště - Zahrádky - 2.kolo - 17.8.2013 - 25,75s

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
on glasses IWC replica watches utilizing Prizm technology if you have Oakley outlet to spend. Just don't expect to get Olympic-level performance during whatever task you wear them for.The Rio 2016 Olympics will showcase rolex replica uk a high-tech perspective when athletes don the latest in sunglass technology. From lenses engineered to filter specific colors to Balenciaga replica handbags help athletes see their field of.