Kategorie: Soutěže 2014

Batelov 5.7.

Premiéra nové mašiny se nevyvedla.

S létem začíná i období, kdy houstne počet nočních soutěží. Mezi již naše tradiční patří i ta batelovská, která se koná hned první týden. Pouze dva dny před samotnou soutěží jsme si dojeli pro novou mašinu a vyzkoušeli pár tréninků. Zrychlení je znát, ale jak velké zrychlení bude, ukáží až samotné závody. Do Batelova jsme sice nepřijeli mezi prvními, nicméně Péťa nám tam držel fleka a jak se ukázalo, byl to výborný flek. Ještě jsme se otočili pro stan, neboť chvílemi poprchávalo a v klidu mohli sledovat výkony žen. V mužské kategorii jsme běželi jako desátí. Jelikož se nám ještě nestihl vrátit košař z Itálie, zapůjčili jsme si Mesiho z Krahulčí. Byli jsme plni očekávání, jak bude mašina tlačit. To jsme však nezjistili, neboť se útok nepovedl. Strojník Péťa nestihl spojit béčka, a tak voda došla pouze v prvnímu spoji. I tak dobrá nálada v týmu pokračovala i dále, ať už na místě nebo dále poté na studentské pouti.

Sestava: Koš - Mesi (SDH Krahulčí); Savice - Erbis; Stroj - Peťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Vojta; Pravý proud - Perry

SDH Kaliště - 5.7..2014 - N

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
Product Development at Alexander Wang handbags Oakley, said in a statement. “One of the biggest benefits is the accountability – the coach being there with the athletes to help get the most out of every workout.”Radar Pace is made up of omega replica watches Oakley outlet eyewear with integrated earbuds and microphone as well as a mobile app for iOS and Android. The app is fashion uk replica watches available for free download.