Kategorie: Soutěže 2014

Bohdalín 28.6.2014

Strojník roli košíkáře zvládnul.

V sobotu 28.června jsme vyrazili opět na Pelhřimvskou ligy, tentokráte do Bohdalína. Jak již letos bývá zvykem, opět s problémy. Chyběl košař, jenž odjel na dovolenou do Itálie, ale také naše mašina, kterou jsme na začátku týdne odvezli na výměnu motoru. Mašinu i se strojníkem nám zapůjčili Krahulečtí. Péťa tak neběžel svůj post strojníka, ale nakonec kvůli tomu, abychom nepřišli o případně body, zkusil post košaře. V pátek jsme netrénovali, neboť jsme neměli s čím a grilovali jsme v hasičárně. Malý trénink si Peťa tak dal až v Bodalíně několik minut před naším pokusem. Nečekali jsme super výsledek, vždyť běžel poprvé. Ale dá se říci, že výsledek je na podmínky, které nás provázely, více než slušný. Koš okolo 6 vteřin. Celkový čas nakonec 21,31s znamená 12.místo, a tím pádem i body do PLPÚ. Úkol jsme tak splnili. Po závodech nás opustili Matěj s Baronem, kteří jeli oslavovat ukončení třetího ročníku na VŠ a my pomalu vyrazili k domovu.

Sestava: Koš - Peťa; Savice - Erbis; Stroj - Bazi (SDH Krahulčí); Béčka - Baron; Rozdlovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky a článek PLPÚ zde

Foto autor - Matěj Petrů

SDH Kaliště - 21.6.2014 - 21,31s

Strana:  1 2   další »

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
from the Apple App Store or on Google Play.With smart technology, fashion uk replica watches the device collects and then analyzes the user’s performance data, such as power output, heart rate, speed and pace. It then gathers information and relays it to the athlete cheap replica handbags in real-time. This allows cheap oakley sunglasses the athlete to receive actionable omega replica watches feedback that is easy to .