Kategorie: Soutěže 2014

Častrov 24.5. a Nová Ves 31.5.2014

Častrov 24.5. a Nová Ves 31.5.2014S novým proudařem na pódiových umístěních.

Po ligových zívodech nás poslední květnové víkendy čekaly pohárové soutěže. První byla 24.5. v Častrově, kam jsme se vidali společně s veterány, ikdyž se prvně zdálo, že nesložíme ani jeden tým. Svůj konec s běháním totiž oznámil Tomáš, Baron byl na okresním kole soutěže plamen, Roman seděl u voleb a Matějovi to termínově také moc nevyhovovalo. Navíc v době pátečního tréninku pršelo, tak se žádný trénink nekonal a v hasičárně jsme řešili, co s takto velkou absencí. Jako náhradu za Tomáše jsme našli Perryho, který několik závodů odběhl už v loňském roce. Za Romana běžel Ondra. Na koši pravidelně trénuje, byl tedy jasnou volbou. Už nám tak chybělo obsadit pouze post béčkaře a rozdělovače. V sobotu ale Matěj přislíbil, že se na závody dostaví, nicméně o něco déle. U pořadatelů jsme si domluvili poslední startovní pozici a u kluků z Rohovky zapůjčení béčkaře. V konkurenci 5 týmů se nám lépe podařil druhý pokus s časem 22,81s. Ten nakonec znamenal 2. pozici, když nás o 7 setin sekundy porazila Rohovka. Nutno podotknout, že zde nebyla elektronická časomíra, ale pouze plechovkové terče a čas se měřil ručními stopkami. Po závodech jsme poseděli a shlédli 1.třetinu semifinále MS v hokeji, pak už jsme ale vyrazili k domovu a zbytek zápasu dokoukli v naší klubovně.
Na závody do Nové Vsi jsme už vyráželi v nové plné sestavě, problémy s absencí proto nebylo třeba řešit a v pátek jsme mohli potrénovat. Ani v Nové Vsi  konkurence nebyla tak početná. Dorazilo celkem 9 mužských týmů, 2 týmy ženské a na závěr se předvedly i dva týmy veteránů. Jak už bývá v Nové Vsi zvykem, běželo se na 2B a do kopce, odtud název souteže - Krpál. Ani letos se nám podobně jako loňské roky nedařilo podle představ. Největším problémem i po letošním ročníku zůstává načasování přidání plynu, abychom neutopili proudaře. Přestože došlo oproti loňskému roku zlepšení v čase téměř o 2s na 20,31s, proudaři na vodu čekali a také něco prostříkali. Nejlépe se vedlo klukům z Krahulčí s časem 18,47s, na druhém místě dokončili domácí a díky neúspěchům dalších týmů jsme i my zůstali na bedně. Náročný program pokračoval i po souteži. V Jihlávce se slavilo 120 let založení místního sboru a večer jsme zakončili v Disco Nová Cerekev.

Sestava Častrov: Koš - Ondra; Savice - Erbis; Stroj - Peťa; Béčka - Tomáš (SDH Rohovka); Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Vojta; Pravý proud - Perry

Sestava Nová Ves: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Peťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Vojta; Pravý proud - Perry

Foto Nová Ves by Matěj Petrů zde

SDH Kaliště - Nová Ves - 31.5.2014 1. kolo  - 20,51s SDH Kaliště - Nová Ves - 31.5.2014 2. kolo  - 20,31s

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
oakley sunglasses rolex replica uk water-deflecting treatment that it puts on the outside of the lenses. For my money, I'd like to see it on the inside, too, as sweat smears are annoying.The vents on the lens do their job. Breitling rolex watches I have yet oakley sunglasses to notice the lenses fogging up, despite slow, laborious climbing in a full range of Replica Hermes Handbags temperatures.Opening the Jawbreakers .