Kategorie: Soutěže 2014

Český Rudolec 6.12.2014

Český Rudolec 6.12.2014X.ročník Mikulášské soutěže.

Poslední soutěž, kterých jsme se v roce 2014 zúčastnili, byla Mikulášská soutěž v Českém Rudolci. Počasí připomínalo blížící se Vánoce jen zdaleka. Teplota nad bodem mrazu a o sněhu ani vidu. V hasičárně si dáváme sraz již okolo 8. hodiny ranní, nakládáme všechen potřebný materiál a v pěti vyrážíme jižním směrem. Čtyři členy soutěžního družstva doplnil Jarý, který si ihned vysloužil přezdívku "trenér" a jinak se mu snad tento den ani neřeklo. Po příjezdu jdeme prozkoumat zázemí a ohřát se čajem. Potkáváme kluky z Rohovky, se kterými se domlouváme na výpomoci proudařů, mezitím přijíždí i další dva členové týmu a jsme tedy komplet. Soutěž začíná s menším zpožděním, zkoukneme několik útoků a pomalu se chystáme na start i my. Dnešním cílem je vylepšení loňského eNka a atakovat svůj rekord. První úkol se splnil, druhý zdaleka ne. Útok vypadal rozběhlý více než dobře, na pravém proudu se však projevila tréninková absence a Vojtovi vyjela proudnice z rukou. Čas 22,10s není rozhodně něco, čím bychom se mohli chlubit. Nálada v týmu ovšem neupadá, spíše naopak (a to i bez alkoholu). Pravý proudař si svůj útok zopakoval ještě za již zmíněnou Rohovku a také Novou Ves. Škoda, že mu to takto nevyšlo i u nás. Čas utíká i přes chladné chvíle vcelku rychle. Závěr soutěže sledujeme v místním KD na vedeoprojekci. Některé členy týmu teplé prostředí dokonce uspalo. Po posledním, 60.útoku, dne jdeme na nástup, kam mimo jiné dorazil i sám Mikuláš s kolegou z pekla. Rennie stejně jako po celý den vše dokumentuje, když dělá fotografie s čertié. 

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Péťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Sláva (SDH Rohovka); Pravý proud - Vojta

Výsledky zde

 

SDH Kaliště - 19.7.2014 - 1.kolo SDH Kaliště - 6.12.2014 - video pořadatelů - čas 10:44

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
I climbed 1,000 feet in cheap replica handbags just under 10 miles before pointing back down the coast. My phone ran the current iOS 10.0.2. On the return, the Radar Pace app continued recording my data. However the device fashion uk replica watches itself repeatedly lost connection with the Bluetooth signal, resulting in no feedback from the “coach.”The next day cheap rolex watches , on a 45-mile ride when paired with a.