Kategorie: Soutěže 2014

Javořická noční soutěž, Kaliště 12.7.2014

III.ročník nočních závodů zařazených do Pelhřimovké ligy v PÚ.

Po denní soutěži, kterou pořádáme začátkem května, už třetím rokem pořádáme také noční soutěž, a to pod názvem Javořická noční soutěž. Druhým rokem je i zařazena do Pelhřimovské ligy v požárním útoku, což přináší mimo jiné i větší popularitu soutěže. Letos jsme nás nečekali takové přípravy, neboť většina z nich se přenesla již z loňska. Počasí pár dní předem ukazovalo, že by poklidný průběh soutěže neměl být ohrožen, a tak se čaklo už na den D. V sobotu ráno jsme potrénovali a odpoledne se pomalu sešli, abychom připravili zázemí jak pro samotné rozhodčí, tak pro závodníky i diváky. Jak pomalu slunce mizelo k obzoru, začali přijíždět první týmy. Jejich počet se zastavil na počtu 34, což je pouze i jeden méně oproti loňsku. Ženy začínali za světla. Beželo jich celkem 8. Nejlépe se vedlo těm z Nové Říše, které ovšem běžely mimo ligu. Po setmění a zapnutí umělého osvětlení začala kategorie mužů. Běželi jsme jako první a doufali, že po minulém týdnu se nám konečně podaří dokončit s novou mašinou. To se nakonec povedlo, ovšem s velkými rezervami. Plyn mohl být poslán o něco dříve a Vojta na pravém proudu hodně prostříkal. Po odběhnutí všech týmů jsme se umístili na 9.místě a alespoň tak získali nějaké ty body do ligy. Soutěž probíhala vcelku svižně, a tak poslední útok byl k vidění ještě před půlnocí. Poté se však čekalo chvilku na slavnostní vyhlášení výsledků. Poté jsme pomalu začali sklízet hřiště a v nočních hodinách opustili areál.

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Ládín; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky a článek PLPÚ zde

SDH Kaliště - 12.7..2014 - 17,37s

Strana:  1 2   další »

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
different cheap rolex watches phone still running iOS 9, I had constant feedback regarding my cadence, speed, and heart rate. Ultimately, it led to a more efficient ride with no Bluetooth problems.“Merging Oakley’s leading design omega replica watches and performance benefits with Intel’s technology, Radar Pace is a game changer in training and Alexander Wang handbags coaching,” Ryan Saylor, Vice President of Advanced.