Kategorie: Soutěže 2014

Kamenice nad Lipou 21.6.2014

Kamenice nad Lipou 21.6.2014Ani napotřetí se nám v noční Kamenici nezadařilo.

21.června jsme opět oprášili úzké hadice. V plánu totiž byla noční soutěž v Kamenici nad Lipou zařazená do Pelhřimovské ligy v PÚ. Chtěli jsme opět posbírat nějaké ty bodíky, nezaháleli jsme tak s tréninky. Z minulého týdne si však nesl zranění strojník Péťa, a tak jsme nebyli komplet. Do útoku se vrátil Tomáš, doufejme, že ne pouze pro tento závod. Do Kamenice jsme v sobotu vyráželi s půjčeným autem, neboť naše zrovna nebylo k mání, ale i s tímto problémem jsme se zdárně vypořádali. S čím jsme se však nevypořádali, tak to je kamenická trať. Závodili jsme zde již potřetí a již potřetí se nám nepovedlo dokončit. Matějovi vylétlo céčko, neboť nebylo za pojistkou. Velká škoda, časy nebyly tak našláplé a kdyby nedošlo k chybičce, jistě bychom zaznamenali velmi dobrý čas na hranici první pětky. V téměř 30-tičlenném startovním poli kazilo podobně jako my mnoho týmů. Liga je však stále po druhém kole a bodů budeme moci získat ještě mnoho. Po našem vystoupení jsme zůstali v Kamenici, kde i tak zavládla v týmu dobrá nálada.

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Bazi (SDH Krahulčí); Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky a článek PLPÚ zde

SDH Kaliště - 21.6.2014 - N

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
understandrather omega replica watches then pure data that the. athlete would then have to process.The coaching feature in this device can be compared to a human coach. It creates training regimens for all types of athletes cheap rolex watches and provides instructions and motivation based on performance.Similar to a human coach, the eyewear holds athletes accountable to Alexander Wang handbags a structured program in attempts.