Kategorie: Soutěže 2014

Markvarec 3.5.2014

Markvarec 3.5.2014I přes chyby vezeme domů body.

Jak se říká: čas teče jako voda. Jinak tomu není ani u nás, proto jsme po 14 dnech opět zavítali na soutěžní dráhu. Podobně jako naposledy jsme mířili do Jihočeského kraje, konkrétně do Markvarce. Nejednalo se však o pohárovou soutěž jako ve Zdešově, ale o naše první ligové vystoupení v této sezóně. Motivace urvat dobrý výsledek byla veliká, vždyť se jednalo o první kolo Pelhřimovské ligy, která je naším primárním bojištěm v letošní sezóně. Po příjezdu na místo jsme se museli vypořádat s chladným počasím, které jako kdyby přišlo společně s novým měsícem. Další, mnohem důležitější, úkol byl sehnat náhradu za absentujícího Matěje. Pomocnou ruku jsme našli u Krahulíků. V početném startovním poli náš tým zaujímal 6. startovní pozici. Soustředěnost a koncentrace tak byla na našem týmu vidět již od samotného příjezdu. Poté, co několika týmům před námi nevyšli útoky podle představ, jsme vycítili šanci. Ovšem ani nám se opět nevedlo podle představ. Péťa na stroji malinko zaváhal, tím pádem poslal vodu později a proudaři tak čekali chvilinku na vodu. I tak čas 20,02s na začátek sezóny nelze brát jako vyložený neúspěch. Slova se potvrdila po skončení soutěže. Mnoha týmům se totiž nedařilo podobně jako nám. Na nástupu jsme si tak došli pro 10.místo z 25 týmů se ztrátou jedné vteřiny na 5. příčku. Domů jsme si kromě pivní odměny dovezli i 6 bodů do ligy a splnili cíl neodjet bez bodů.  

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Peťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Medvěd (SDH Krahulčí); Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky a další foto zde

SDH Kaliště - 3.5.2014 - 20,02 SDH Kaliště - 3.5.2014 - 20,02 - video pořadatele
 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
who has to IWC replica watches pay close attention to their surroundings.The lenses essentially create an artificial color spectrum—a version of the world where everything is just a little clearer—that is designed to rolex replica uk improve performance. For example, beach volleyball players may be able to better spot the white of the ball against the light blue Balenciaga replica handbags sky so they can ensure they .