Kategorie: Soutěže 2014

Panské Dubenky 7.6.2014

Panské Dubenky 7.6.2014Tentokrát se vracíme bez poháru.

Hasičská sezóna je již v plném proudu, víkend co víkend je na výběr z několika soutěží. 7.června jsme si vybrali tu u sousedů, Pohár Soptíka v Panských Dubenkách. Poslední soutěže už snad bývá zvykem, že není jistén v jaké sestavě vůbec poběžíme. Tentokrát vlezlo do programu okresní kolo v požárním sportu konané v Třešti. I přesto že jsme se ho nezúčastnili aktivně, vyšla letos na náš okrsek role pomocné čety. Museli jsme tam tedy vypravit několik našich členů. Od brzkých ranních hodin pomáhali stavět překážky a jiné Roman s Vojtou. Přípravy započaly ale již v pátek k večeru, to Vojtu ovšem nahradil Matěj. Byl to velmi horký slunečný den, a tak už jsme si během odpoledne připadali velmi unavení. Kouknu na hodiny a ono je teprve 11 hodin. Říkám si:"No snad to do těch Panských stihneme, ve 2 hodiny odsud prostě musíme zmizet." Roman s návrhem souhlasil a tiše také doufal, že vše stihneme. Zbývala však jediná disciplína, to bylo okolo jedné hodiny, a stále se rozhodčí nemohli rozhoupat k jejímu začátku. Ve 2 hodiny jsme však plánovaně vyrazili směr Panské Dubenky, kde čekal už zbytek týmu. Běželi jsme i v kompletním složení, přestože Matěj s Baronem měli v plánu upřednostit studium před závody. Na start jsme se připravovali jako poslední z mužské kategorie a bylo tak jasné, že pokud chceme urvat pohár, bude to na této trati o hodně těžší než loňské roky. To se i potvrdilo, útok ani nevyšel podle představ, malý problém na narážení, céčko bez gumy a prostřik na pravém proudu. Nakonec až 5.místo, ale i to bereme, šli jsme bez tréninku a né vždy se zadaří. 

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Peťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Vojta; Pravý proud - Perry

Foto by Matěj Petrů zde

 

SDH Kaliště - 10.5.2014 - JHHL - 21,95s

Strana:  1 2   další »

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
to transform how Alexander Wang handbags they track and understand their performances.Athletes receive a lot of this information through the eyewear’s natural voice interaction, which is powered by Intel.This allows users to ask cheap rolex watches Radar Pace questions and get immediate feedback to improve their performance.Radar Pace also features replica fashion uk replica watches Oakley Prizm, a lens technology.