Kategorie: Soutěže 2015

Bohdalín a Panské Dubenky 30.5.2015

Bohdalín a Panské Dubenky 30.5.2015Nevydařené výkony na lize nás stíhají dále, ale na uspokojivé umístění na okrskové soutěži to přesto stačilo.

Opět 14 dní pauza a objevujeme se na závodní trati. 30. května nás ovšem čekal dvojboj. Nejprve jsme vyrazili na PLPÚ do Bohdalína a hned po útoku se pokračovalo na okrsek do Panských Dubenek. Do Bohdalína jsme jeli s absencí Matěje, jenž se učil na státnice. Záskok jsme hned po příjezdu domluvili s krahulákama a doufali, že liják, který doprovázel úvod soutěže, brzy opadne. A na náš útok už opravdu nepršelo. Proudaři ale neměli svůj den, oba udělali totožné chyby, když, ani sami neví proč, pustili céčka brzy a nedotáhli. Obrovské 5-tivteřinové prostříky a výsledný čas 23,22s. Opět zklamání. Po útoku se tedy hned sbalilo vybavení a pokračovalo do Panských Dubenek. (Vojta)

Na okrsku, kde se běželo na široké hadice, se musela náhrada hledat i za Vojtu, neboť ten zůstal v Bohdalíně. Po chvilce shánění se nám nakonec podařilo své řady posílit o pravý proud ze Zahrádek a rozdělovač z nakonec vítězné Nové Vsi. Protože jsme dorazili po nevydařeném útoku v Bohdalíně až v průběhu soutěže, tak netrvalo dlouho a šli jsme na start. Vzhledem k tomu, že jsme zatím s novou mašinou netrénovali se širokými hadicemi, rozhodli jsme se s přidáním plynu zlomek vteřiny počkat. Nakonec jsme dosáli času 21,50s, což nám stačilo na první místo v okrsku a celkově druhé místo na této soutěži. Opět tak došlo k paradoxu, kdy jsme se širokými hadicemi zaběhli lepší čas než s úzkými, na což jsme přeborníci. (Roman)

Sestava Bohdalín: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Peťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Medvěd (SDH Krahulčí); Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Sestava Panské Dubenky: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Peťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - zapůjčen Nová Ves; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - zapůjčen Zahrádky

Článek a výsledky z Bohdalína zde

SDH Kaliště - Bohdalín 30.5.2015 - 23,22s SDH Kaliště - P. Dubenky 30.5.2015 - 21,50s

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
conditions cheap rolex watches . It can run for four to six hours on a single charge.Beyond simply presenting “the numbers,” the virtual coaching creates real, actionable training programs and structured workouts to help you plan solid omega replica watches performance and attain future goals.Over two years in the making, the Radar Pace marries Oakley’s cheap replica handbags top-shelf Prizm lens with Bluetooth earbuds and.