Kategorie: Soutěže 2015

Český Rudolec 5.12.2015

Český Rudolec 5.12.2015XI. ročník Mikulášské soutěže.

Soutěžní rok nejde uzavřít jinde, než na Mikulášské soutěži v Českém Rudolci. Většinou byla tato soutěž pojata jako zimní soutěž, letos tomu nicméně moc nenasvědčovalo. Po sněhu nebyly ani stopy a teploty byly spíše jarní. Vyráželi jsme v sobotu po osmé hodině ranní. Problém s náhradou za chybějící členy týmu jsme vyřešili v pátek v hasičárně při nakládání materiálu do auta. My si půjčili košaře a strojníka z Panských a oni si od nás zase půjčili béčkaře a proudaře. Po příjezdu na místo se scházíme a po pár diskuzích se známými týmy zjišťujeme, že vyčnívat s 2 půjčenými nebudeme, neboť málokterý tým je zde kompletní. Novinkou byly letos 2 základny. Toto opatření pořadateli udělali z důvodu velkého počtu přihlášených týmu. Ovšem z původného pučtu 101 týmů se jich 32 nedostavilo. I proto soutěž odsýpala vcelku rychle a konec byl již v odpoledních hodinách. Náš výkon byl k vidění ihned ze začátku. Jako devátí jsme šli na start. Nebylo to ale bez komplikací. Při přípravě na základnu se nám vytratil Erbis a když nás rozhodčí poslal na startovní čáru, stále nás bylo jen 6. Nakonec přiběhl a měli jsme jediné štěstí, že už měl vše přichystané. Vybíháme. Zádrhel nastal už u koše. Zapůjčenéu Matějovi se nepovedlo nasadit napoprvé a bylo z toho velké zdržení. Voda skoro ve 12. vteřině. Zbytku týmu to klaplo bez problémů. Proudařům se dnes mimořádně povedlo trefení terčů, lišili se pouze o 1 setinu a byl z toho tak výsledný čas 18,92s. Nic moc. Dnes bylo ale znát, že už týmy netrénují a bylo k vidění mnoho nezdařených útoků. Po posledním útoku tak náš výkon stačí na 26. místo z 57 zúčastněných týmů mužů. Pobíráme ceny a vydáváme se k domovu. Po uklizení vybavení se část týmu vydává do klubovny, která se snad už každou chvílí dočká dokončení.

Sestava: Koš - Matěj (SDH Panské Dubenky), Savice - Erbis; Stroj - Bradík (SDH Panské Dubenky); Béčka -Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky zde 

SDH Kaliště - Český Rudolec 5.12.2015 - 18,92s

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, rolex replica odpovědět
Audemars Pigeut Royal Oak series ladies watch after 40 years of precipitation, replica rolex Audemars Pigeut Royal Oak series "cream gold watch" to highlight the Audemars Pigeut adhere to continuous innovation, uk replica watches as well as the Jacqueline Dimier design of the classic replica watches uk table shall be. As one of the few modern ladies watch designer, design style Jacqueline Dimier for Audemars Pigeut lay still affects the design philosophy of Audemars Pigeut watches.