Kategorie: Soutěže 2015

Chrbonín 13.6.2015

Chrbonín 13.6.2015Opět chyba, ale celkový dojem dobrý.

Dne 13. června jsme si mohli udělat pauzu od závodění. Po posledním víkendu nás le chuť neopustila a vydali jsme se tak do vzdálenější destinace na Táborskou ligu. Chrbonín je vzdálen asi 50km od Kaliště - svým zázemím patří ovšem k tomu nejlepšímu, co jsme zatím navštívili. Perfektní mírně klesající dráha se skvělou základnou a vše ogranizačně perfetkně zvládnuto. Odpoledne panovalo obrovské horko, což věstilo dobré časy a i my jsme se chtěli zařadit mezi ty spokojené týmy. Za Matěje zaskočil Béďa, který si útok s námi vyskoušel již o týden dříve v Nové Vsi. To bylo na široké hadice, první ostrý závod tak přišel v Chrbobíně. Měli sme to perfektně rozběhlé, možná i díky častějšímu trénování už není problém doběhnout. Pravý proud i s prostřikem 18,77s, což by znamelo náš rekord. Ovšem jak to tak bývá, zase se nám něco nepovedlo. Tom se spozdil při zapojování proudnice a i kvůli větru prostříkal mnohem více. Celkový čas 22,88s. I přes špatný čas jsme spokojení a víme, že ambice na zlepšování jsou velké. Na Toma jsme se nemohli vůbec zlobit, protože každý z našeho týmu ví, jaké to je, když to, jak se říká, poděláme. I tak to Toma mrzelo a koupil ostatním cukrovou vatu jako omluvu. Během následujících útoků se někteří členové s větší frekvencí posilňovali u místního baru. Když pak doběhly za obrovského slejváku týmy žen, Péťa nám oznámil, že nás přihlásil na soutěž v přetahování. Všichni nadšení jsme mu poděkovali a šli jsme porovnat síly. Vzhledem k tomu, že náš tým je podprůměrných postav a půlka členů týmu už měla náký ten alkohol v sobě, moc šancí jsme neměli. A to i přesto, že Peťa vymyslel geniální taktiku, která, jak řekl později, neví proč nefungovala. Ještě jedna výzva nás čekala při odjíždění z areálu. Podmáčená cesta vedoucí do kopce není nic pro naše plně naložené vozidlo. Obstáli jsme, tlačit jsme museli až úplně na konci cesty. S veselou náladou jsme putovali zpět k naší domovině do Kaliště, kam jsme přijeli přesně na schůzi.

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Péťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Béďa; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Zdroj foto - http://rohliktom.rajce.idnes.cz/3._kolo_THL_Chrbonin_13.6.2015

SDH Kaliště - Chrbonín 13.6.2015 - 22,88s

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
technology to communicate omega replica watches with the user.We spent several days putting the Radar Pace through the paces (cough, cough) at a press launch coinciding with the Kona Ironman Triathlon World Championship.Oakley cheap rolex watches replica Radar Pace: Smart Eyewear.The Radar Pace tracks power, speed, Alexander Wang handbags heart rate, cadence, distance, and time. The eyewear pairs with your phone via.