Kategorie: Soutěže 2015

Cizkrajov 4.9. a Nova Včelnice 5.9.

Letos už asi nepřekvapíme.

Začátkém září nás čekal závěr ligové sezóny, před posledním závodem v Nové Včelnici jsme netrénovali a místo toho vyrazili na noční závody do neznámých končin. V Cizkrajově nedaleko Slavonic se konal 2. ročník noční soutěže. Jelikož zde byla možnost soutěžit i s neupravenými stroji PS 12, tuto možnost jsme využili a vezli tak rovnou dvě mašiny. Odjezd z hasičárny neprobíhal hladce, Peťa zaspal, a tak jsme museli chvíli čekat. Po téměř hodinové cestě jsme pak dorazili na místo. Zaparkovali hned u startovní čáry a vyrazili na pivo, kde jsme si domluvili košíkáře z Batelova. Tento večer se tak v našem týmu stala rarita. Za tým Kaliště neběžel nikdo, kdo by fyzicky bydlel v Kalištích. Při vyndavání věcí jsme také zjsitili, že jsme v hasičárně nechali proudnice. Ty nám naštěstí půjčili kluci z Českého Rudolce. Svůj první útok jsme bežěli se závodní mašinou, chtěli jsme atakovat svůj rekord a umístit se na předních příčkách. Letošní sezónu se nám už ale snad v ničem nedaří a byl z toho čas až 45s. Chyba se stala u Bédi na rozdělovači, nutno však podotknout že útok bez tréninku běžel téměř před dvěmi měsíci. Za zmínku jistě také stojí gymnastické prvky v podání Vojty, které se naštěstí udály bez újmy na zdraví. Na druhý útok jsme čekali dlouho, protože jsme běželi až předposlední. Paradoxně jsme s dvanáctkou zaběhli lepší čas než se závodním speciálem a s časem 21,01s skončili devátí. Následovalo dlouhé čekání na vyhlášení výsledků, proto jsme k domovu dorazili až někdy okolo druhé hodiny. 

Hned druhý den jsme v půl 12 vyrazili na již zmíněné poslední kolo PLPÚ do Nové Včelnice. I tam jsme chtěli posunout hranici svého rekordu a především zakončit se ctí velice nevydařenou sezónu v seriálu. Na postu rozdělovače nám vypomohli Drunče, jelikož ani Matěj ani Béďa dnes nemohli. Tomášovi na základně vyklouzla proudnice a útok tak nedokončili. Naším výsledkem jsme nikoho nepřekvapili a již čtvrté písmeno v naší kolonce celkové pořadí uzavřelo zpackanou sezónu. Po soutěži jsme zamířili na návštěvu ke kolegům do hasičárny v Panských Dubenkách a po setmění zamířili po náročném víkendu k domovu.

Výsledky a fotky z Nové Včelnice zde.

Sestava v Cizkrajově: Koš - Michal (SDH Batelov); Savice - Erbis; Stroj - Péťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Béďa; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Sestava v NV: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Péťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Michal (SDH Drunče); Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

SDH Kaliště - Nová Včelnice 5.9.2015 - N

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
from the Apple App Store or on Google Play.With smart technology, fashion uk replica watches the device collects and then analyzes the user’s performance data, such as power output, heart rate, speed and pace. It then gathers information and relays it to the athlete cheap replica handbags in real-time. This allows cheap oakley sunglasses the athlete to receive actionable omega replica watches feedback that is easy to .