Kategorie: Soutěže 2015

Kaliště 16.5.2015

Kaliště 16.5.2015Memoriál Františka Pizy, XVIII. ročník

Do poloviny května bývá tradičně zařazena jedna z námi pořádaných soutěží - Memoriál Františka Pizy. Letos se konal již 18. ročník a nově jsme i tuto soutěž zařadili do Pelhřimovské ligy v PÚ. Jak už to bývá, samotnému klání sborů z širokého okolí předchází dlouhé přípravy. Jejich vrchol nastal v pátek a v sobotu dopoledne, naštěstí počasí přálo a nemuseli jsme se obávat, že by nám něco zmoklo. Navíc jsme přichystali i stan s plátnem, neboť v tento den se naši hokejisté na domácím šampionátu utkali o finále s Kanadou. Po poledni začlaly přijíždět první týmy, kvůli několika okrskovým soutěžím ovšem některé přijely až těsně před nástupem nebo během soutěže. Před druhou hodinou mohlo vše začít. Jako první běželi muži, jelikož jsme po delší době postavili trať na 3B. A mezi nimi jsme samozřejmě startovali jako první my. Oproti startům na tratích v okolí nás ovládla nervozita. Ta nejspíš zapříčinila i náš výsledek. Nezapojené levé céčko v rozdělovači a nezapojená proudnice na pravém proudu. Body tak musíme nasbírat jinde. Ostatním celkům se už dařilo lépe. Mezi 21 týmy mužů vyhrál Bohdalín a mezi 6 celky žen Dvorce z okresu Tábor. Semifinále v hokeji, které se hrálo již během závodů, ale i těsně po vyhlášení výsledků, chvílemi strhávalo většinou pozornost ostatních. Je tedy vidět jak moc jsme hokejovým národem. Poté, co hokej skončil, většina týmů, jak už to na lize bývá, odejlo. Zůstali pouze kluci z Bohdalína, Panských Dubenek a Drunčí. I ti se časem vytratili a my okolo osmé hodiny mohli začít balit. Hezký den jsme tak zakončili v hospodě a u Kevina v garáži.

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Peťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky a článek zde

SDH Kaliště - Kaliště 16.5.2015 - N

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
a touch pad on the cheap replica handbags temple. It allows you to send and receive texts, calls and listen to music. It’s all hands-free, no futzing with your wristwatch or handlebar-mounted jackery. The Intel Real Speech technology omega replica watches voice-activated interaction is really cool – some James Bond-level stuff.Paired with a variety of sensors – fashion uk replica watches our test bikes had Powertap pedals.