Kategorie: Soutěže 2015

Markvarec 2.5.2015

Markvarec 2.5.2015Ligová sezóna začíná.

Po té, co jsme absolvovali zahřívací závody ve Zdešově pro nás o 4 týdny nato začala i ligová sezóna. Stejně jako loni se úvodní kolo Pelhřimovské ligy v PÚ konalo v Markvarci. Oproti loňsku se zlepšilo počasí, chvílemi i vysvitlo slunce a především se zvětšila konkurence. Svůj pokus jsme díky včasné rezervaci předvedli již jako pátí v pořadí. Při nástupu na start jsme zjistili, že se uvolnila klapka v koši a museli jsme si narychlo půjčit jiný. Museli jsme také trošku taktitozavat, protože se většina z předcházejích útoků soupeřům příliš nepovedla. A to hlavně kvůli utopení proudařů. Peťa proto raději chvilku počkal. Výsledný čas 20,21s tomu i odpovídal, nicméně ve srovnání s ostatními to zas tak špatné nebylo. Po útoku si Baron stěžoval, že ho bolí záda a také, že někde na trati se nachází kousíček jeho zubu, o který po zásahu hadicí. Své zranění si porovnal s dalšími kolegy z Agrostroje a usoudil, že pracovní výkony v příštím týdnu asi nebudou nic moc. Odpoledne jsme si užili sledováním ostatních týmů a po vyhlášení chvátali na schůzi. Celkové dvanácté místo z třiceti týmů a 4 body do ligové tabulky. Cíl dovézt body byl tak splněn. 

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Péťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky a článek zde
 

 
(foto/video: Renata Tarasová)
SDH Kaliště - Markvarec 2.5.2015 - 20,21s SDH Heřmaneč - Markvarec - 2.5.2015
SDH Krahulčí - Markvarec - 2.5.2015 SDH Kamenice n.l. ženy - Markvarec - 2.5.2015

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
and I wore a chest fashion uk replica watches strap to monitor heart rate — I could ask my “coach” questions.“How’s my cadence?” or “What’s my heartrate?”A chipper woman’s voice then let me know if I was within an acceptable, cheap rolex watches efficient cadence, or if my wheezing indicated I needed to get my act together.Review: Oakley replica Radar Pace.During omega replica watches the test on the island, there.