Kategorie: Soutěže 2015

Střížov 11.7.2015

Střížov 11.7.2015Už nesbíráme písmenka, ale i tak je co zlepšovat.

Po nevydařených výsledcích v posledních závedech odjíždíme do Střížova s jasným cílem, a to prolomit prokletí. V hasičárně se scházíme už v 9:30, neboť soutěž se koná již od 11h. Okolo 10. hodiny vyrážíme a asi po hodině cesty přijíždíme na místo. Zde však dlouho čekáme na zahájení útoků. Místní časomíra se rozbila a přes hodinu trvala její oprava. Nakonec se nepodařilo opravit signalizaci u terčů, a tak to proudaři mají dneska o něco těžší. Po poledni se konečně závody rozbíhají. Tradičně jdeme na start jako pátí. Prostřik na pravém proudu a čas 17,45s je určitě zklamáním a řadí nás celkové na 11. místo. Alespoň jsme nasbírali pár bodů do ligy. Ihned po vyhlášení jsme odjeli směr Kaliště. Zastavovali jsme akorát kvůli dopravní zácpě ve Stonařově na pumpě v Třešti. Večer se u nás totiž konala Javořická noční soutěž a museli jsme dopřipravit to, co se nestihlo v pátek.

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis;  Stroj - Péťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky zde

SDH Kaliště - Střížov 11.7.2015 - 17,45s

Strana:  1 2   další »

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
of Oakley’s sport cheap rolex watches division, Lehman said.Luxottica reported this week that its net income rose 25% in the second quarter. The company, which also owns Ray-Ban and Oliver Peoples, does not break down omega replica watches results by brands. Luxottica produces and distributes sunglasses for Prada and Giorgio Armani as well.The local job cuts follow cheap replica handbags some turmoil last year at.