Kategorie: Soutěže 2015

Zdešov 4.4.2015

Zdešov 4.4.2015Úvodní závod sezóny.

Už se stalo zvykem, že naši soutěžní sezónu zahajujeme na závodech ve Zdešově. Velikonoce tentokrát vyšly na začátek dubna a počasí během března ukazovalo, že jaro se již nezastavitelně blíží. Na Velikonoce jakoby zima vrátila úder, což zhatilo i naše plány na páteční trénink, neboť se na hřišti nacházela vrstva sněhu. Do Zdešova jsme tak odjížděli tradičně bez jediného letošního tréninku, navíc s minimem benzinu v nádrži, ale snad v kompletním složení. Startovali jsme jako 36., a tak bylo dost času na to okouknout trať i pozřít něco dobrého v místním KD. Samotný pokus proběhl nejlépe z našich dosavadních na Velikonoční soutěži. Pokud by proudaři ovšem nemalovali a voda šla o něco dříve, mohl to být perfektní výsledek. Takto jsme časem 18,08s a 17. místem uzavírali první třetinu konečného pořadí. Což je výrazné zlepšení oproti předchozím rokům a náznak, že by snad letošní sezóna mohla být i zdárnější než ty předchozí. Jen odjezd byl trochu neplánovaný, když jsme museli auto roztlačit. I to jsme však zvládli a tímto je naše sezóna 2015 zahájena.

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Peťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Matěj; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky zde

 

(foto/video: Renata Tarasová)

SDH Kaliště - Zdešov 4.4.2015 - 18,08s SDH Kaliště - 4.4.2015 - odjezd ze soutěže

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
were several Bluetooth omega replica watches connectivity problems, attributed to the recent iOS 10 updates made by Apple. This made for some hiccups in our user experience.On a two-hour solo ride, I climbed the steep road known as cheap rolex watches “The Wall” leading away from our hotel into the surrounding neighborhood. Steady progress reports told me my cheap replica handbags cadence and elevation gains.