Kategorie: Soutěže 2016

Horní Meziříčko 14.5.2016

Horní Meziříčko 14.5.2016Sezóna začala i na rozhazování.

Týden po našich závodech jsme neměli v plánu žádné ligové závody, v úvahu připadala pouze soutěž na rozhazování v Horním Meziříčku. Zda tam pojedeme, jsme se domluvili v pátek v hospodě. V sobotu mělo být dobré počasí, tak jsme si řekli, že tam zajedeme i přesto, že jsme netrénovali. Chyběli nám Péťa a Erbis, nicméně strojníka jsme si půjčili i s mašinou a vzadu s námi běžel Matěj Petrů, který běžně běhá za Panské Dubenky. Ti se ale na soutěž nesložili, tak mohl běžet i bez půjčování s námi. Na soutěž vyrážíme v neobvykle velkém počtu, ve Studené nabíráme ještě Peťu Volavku, který se s námi jede podívat. Na místo dorážíme mezi prvními a domlouváme startovní pořadí, tak aby si dnes vytížená mašina z Horního Pole taky odpočinula. Na start tak jdeme jako desátí. Týmům před námi se moc nedaří. Náš útok nedopadl nejhůř, čas 31,46s nakonec stačí na  7. místo v prvním kole o poháry. Velké nervy měl Marek, který tento styl útoku nikdy neběžel, ani na tréninku a trochu to bylo na výkonu znát. Během dlouhého čekání na druhé kolo se značně ochladilo, foukal studený vítr a už jsme to chtěli mít za sebou. Druhými pokusy se hodně týmů zlepšilo, také my se zlepšili, ovšem především kvůli prostřiku na pravém proudu z toho byl až čas 26,38s a konečné 8. místo ve druhém kole o ceny. Ihned po našem pokusu odjíždí část týmu, ovšem zbytek zůstává i dlouho poté a na základnu přijíždí až ve večerních hodinách.

Sestava: Koš - Matěj Petrů; Savice - Roman; Stroj - Radek (HP); Béčka - Baron; Rozdělovač - Marek; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

Výsledky zde

SDH Kaliště - Horní Meziříčko 14.5.2016 1.kolo - 31,46s SDH Kaliště - Horní Meziříčko 14.5.2016 2.kolo - 26,38s
1.kolo - Pohled proudaře 2. kolo - Pohled rozdělovače

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, yaoek12@yahoo.com odpovědět
Even if youre not affluent abundant to rolex replica watches allow a Patek Philippe for your collection, there are added automated watch brands aural the ability of added boilerplate collectors. In fact, the industry is seeing a rolex replica about-face in watch absorption to adolescent collectors. Yes, even those in their 20's and 30's who accept the agency are searching at alpha and furthering watch collections.Watch-wearing saw a replica watches uk abatement as adaptable phones became commonplace, but timepieces are now generally apparent as both a appearance account and a way to accurate individuality.