Kategorie: Soutěže 2016

Panské Dubenky 28.5.2016

Panské Dubenky 28.5.2016Pyrrhovo vítězství.

Druhou polovinu května se konaly soutěže v Dubenkách. Nejprve 21. května okrsková soutěž v Horních Dubenkách, na kterou se nám moc nechtělo, neboť bychom raději vyrazili na jednu z ligových soutěží na jindřichohradecku. Nicméně na oksek se musí. Nekonečnou soutěž jsme vyhráli především díky nejlepšímu výkonu na překážkách. V útoku jsme skončili druzí o 5 setin za naším jediným konkurentem na okrsku, který během roku objíždí hasičské soutěže - Panskými Dubenkami. Celkově jsme 1. místo udrželi a na tento úspěch jsme chtěli navázat i o týden později právě v Panských Dubenkách. Poprvé se zde měla běžet Jindřichohradecká hasičská liga (JHHL), což znamenalo styl rozhazování. Druhé kolo pak bylo klasické huráčko na široké hadice, ovšem oproti zvyklostem pouze na 2B. V pátek jsme tak trénovali oba styly do doby, než nás zastavil déšť. I přesto se rychlý trénink vcelku vydařil a když bychom podobné výkony předvedli i na soutěži, rozhodně bychom se nezlobili. V sobotu vyrážíme za velmi parného počasí do nedalekých Dubenek v kompletním složení a auto je plné, což nebývá až takovým zvykem. Zatímco se na soutěž sjíždí všichni účastníci, domlouváme zapůjčení mašiny na první kolo od domácích a také dostáváme příjemnou informaci, že nepoběžíme poslední, ale už šestí. Na první kolo, které je zároveň prvním kolem seriálu JHHL, jdeme trošku nervózní, ačkoliv je pro nás prioritní až druhé kolo. Den předem trénovaná předávka koncovky mezi proudařem a rozdělovačem nejenže nevyšla, ale bohužel došlo i k přišlápnutí hadice. V momentu, kdy vlétla voda do rozdělovače, tak nebylo zapojené ani jedno céčko. Ve výsledku jsme proto s časem 32,97s na chvostu výsledkové listiny. Na druhé kolo čekáme velmi dlouho, protože po prvním kole své útoky předvedli také veteráni a děti, probíhalo tak několikrát přesunování terčů. Když stojíme na startovní čáře druhého kola, víme že zatím nejlepší čas je 19,14s v podání domácích, což by neměl být problém překonat. Na základně bez problému, vzadu také, trošku déle voda z mašiny, všichni na místech. Zdá se že jediné, co by se mohlo pokazit, je nasazení proudnic. I to se podařilo zdárně. Pravý proud sestřik 17,20s, ale divíme se, kde je voda na levém proudu. Marek na rozdělovači uklouzl při dobíhání na pozici a bohužel přivřel páčku rozdělovače. Výsledný čas 22,52 je daleko za naším očekávám a jsme zklamaní. Smolná situace nás mrzí ještě více, když vidíme jaké časy předvádí ostatní a první místo vydrží domácím až do posledního pokusu v podání Batelova. Ten předvedl parádní útok a zaslouženě vyhrává s časem 17,87s. Místo pohárového umístění si tak přebíráme ceny za 8. místo. Jediné, co trochu vylepšuje smolný výkon, je cena pro nejlepšího proudaře, která je ovšem tak trochu Pyrrhovým vítězstvím. Tradiční večerní zábavy se účastníme téměř všichni a domů se dostáváme až k ranním hodinám.

Sestava: Koš - Roman; Savice - Erbis; Stroj - Péťa; Béčka - Baron; Rozdělovač - Marek; Levý proud - Tomáš; Pravý proud - Vojta

SDH Kaliště - Panské Dubenky 28.5.2016 1.kolo - 32,97s SDH Kaliště - Panské Dubenky 28.5.2016 2.kolo - 22,52s
1.kolo - Pohled proudaře 2. kolo - Pohled béčkaře

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, gfd@qq.com odpovědět
Daytona es uno de los relojes Rolex más buscados y siempre será un reloj falso caliente. Como la mayoría de las réplicas de replicas relojes espana populares encontrarás tantas variaciones y combinaciones de colores que recoger el derecho será muy difícil a veces. No exactamente ayudando a recoger el derecho es el hecho de que Rolex tiene tantas variaciones y diferentes materiales, piedras y Los esquemas generales que sólo recibiendo los más promocionados le replicas rolex dará una idea de un reloj bien clonado. Todavía hay como siempre algunas combinaciones muy interesantes para mirar. Como éste por ejemplo.

Ser un reloj de replicas breitling los deportes no necesitará siempre un código de vestimenta y cabrá adentro con la mayoría de los otros accesorios debido a la combinación del dos-tono. Peso se siente bien demasiado, así que en general este es una buena selección. El mantenimiento será fácil, ya que no es una réplica de oro completo chapado, pero aún dos tonos mantendrá una mejor forma si se toma un poco de cuidado adicional. Disfruten las replicas omega fotos y déjenme saber lo que piensan.