Kategorie: Soutěže 2016

Úkol splněn!

Úkol splněn!Hodnocení druhé poloviny ligové sezóny.

Poslední článek byl napsán bezprostředně po naší noční soutěži, což už je nějakou tu dobu zpět. Nyní, v října, je správný čas zhodnotit zbytek našeho působení v letošním ročníku Pelhřimovské ligy. V létě nebylo jednoduché se sejít na tréninky a vyjímkou ani nebylo, pokud jsme náhradu museli hledat i na závodech. Tomu odpovídaly i naše letní výsledky. Na soutěži v Kamenici nad Lipou 30. července jsme sice zaznamenali náš nejlepší letošní čas - 20,68s, ovšem bylo z toho až 13. místo. To, že se hodně týmů ve výkonech posunuly dále a nyní jsou lepší než my, se potvrdilo v Bílém Kámeni 20. srpna. Sice jsme předvedli téměř totožný čas jako předchozí rok, nyní z toho bylo ale až 14. místo. Pro nás tento výsledek způsobil rozhodnutí proházet sestavu. Na dalších závodech v Žirovnici 27.8. jsme ji ihned vyzkoušeli. Ukázala se nezkušenost Marka na proudu a po prostřiku z toho bylo až 11. místo, ale důležité body do pořadí PLPÚ. Nadcházelo několik týdnů volna, vždyť další závody se konaly až 17. září v Bohdalíně. Zde pro změnu prostříkal na proudu Vojta, což znamenalo 17. místo. V Heřmanči o týden déle vše vypadalo perfektně, rozdělovač na místě, výstřiky mezi 17. a 18. vteřinou, ovšem Marek nedotáhl a útok jsme nedokončili. Na posledním kole v Markvaraci jsme tak byli v nepříjemné situaci, v průběžném pořadí PLPÚ jsme byli na 15. místě a týmy za námi nás mohly ohrozit. Na druhou stranu týmy od 11. místa jsme měli na dosah. Situace se nakonec vyvrbila tak, že jsme zaběhli letošní standart 21,50s a to stačilo na 13. místo a celkové 12. místo v PLPÚ. Hlavní úkol - zopakovat minimálně loňský výsledek v lize, se tady vydařil a na domácím vyhlášení 28. října budeme také oceněni. Pokud bych měl zhodnotit druhou polovinu sezóny, tak naše časy nebyly optimální, nicméně lze vyzdvihnout fakt, že se nám snad porařilo najít optimální složení sestavy s příslibem do příští sezóny. Největší problém máme v současné době na proudech, kde prostříkáváme hodně času, ale pokud i to eliminujeme, budeme snad konečně běhat časy, na které náš tým má.  

Konečné pořadí PLPÚ zde

SDH Kaliště - Kamenice n. L. 30.7.2016 - 20,68s SDH Kaliště - Bílý Kámen 20.8.2016 - 21,05s
SDH Kaliště - Žirovnice 27.8.2016 - 24,46s SDH Kaliště - Bohdalín 17.9.2016 - 20,71s
SDH Kaliště - Heřmaneč 24.9.2016 - N SDH Kaliště - Markvarec 1.10.2016 - 21,50s

 
 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, amazon.com/code odpovědět
Amazon only offers certain TV shows and movies that can be streamed unlimitedly. You'll need to pay for each piece of media, including brand-new movies or episodes that have been broadcast recently. Amazon marks unlimited streaming movies and shows with a Prime graphic at the top of each box art. Everything else is pay as you go.amazon.com/code
primevideo/mytv
amazon.com/redeem
amazon.com/mytv
amazon.com/redeem
amazon.com/code
amazon.com/code
www.amazon.com/mytv
]amazon.com/mytv
, sdfsdfsdfsd@yahoo.com odpovědět
Although Rolex has been producing chronographs since at least the thirties, the replica watches history can actually be traced back to the fifties, when Rolex made a few chronographs which they at times rather unimaginatively titled. Rolex appears to hublot replica really want you to know much about these ousted models not one tag heuer replica chronograph is in their otherwise really quite detailed history page, nor is one in their fake rolex sale more detailed history page on their press only site. If you had the gold one it just meant you had more money to spend on it, but in replica watches sale enthusiast circles rocking a steel one to this day means you likely dedicated a lot of effort in hunting one of these down if it were to come from authorized sources. Because this does happen for a few logical reasons but their cumulative effect on the steel Daytona ownership experience are very much relevant here.
, - odpovědět
Luxottica co-CEO fashion uk replica watches Adil Mehboob-Khan said integration savings would be invested back into Oakley outlet, which also sells clothing.“Oakley replica is on the we-want-to-invest list, not on the we-want-to-extract-savings cheap replica handbags list,” he said, according to a transcript of the conference call.Oakley replica employs about 2,200 omega replica watches people in Foothill Ranch, Lake Forest .
odpověděl(a)
tinder dating app , tinder sign up
how to use tinder